Клуб для любителей "Волги"

Объявление

Админ ВЕРНУЛСЯ)) ФОРУМ ВОЗОБНАВИЛСЯ!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Клуб для любителей "Волги" » Куплю » Порадьте якісний дитячий бандаж


Порадьте якісний дитячий бандаж

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Дорогі форумчани, порадьте мені будь ласка якісний дитячий бандаж, просто нічого хорошого в інтернеті не вдається знайти, а по місту аптеки закриті, ті, що відкриті, просто не вдається знайти нічого хорошого.

2

Розумію, у мене теж у місті майже всі аптеки різко закрилися, вже половина відкрилася, але щось у каталозі немає нічого хорошого, просто не залишилося нічого хорошого, а виходить що з інтернету краще замовити.

3

Думав що все-таки щось залишиться, але виявляється що аптеки вивозили, зараз вже починають повертати товар, але як то дуже повільно і не бачу щоб прям все так добре виходило, ну подивимося що до чого.

4

ГазОвод написал(а):

Дорогі форумчани, порадьте мені будь ласка якісний дитячий бандаж, просто нічого хорошого в інтернеті не вдається знайти, а по місту аптеки закриті, ті, що відкриті, просто не вдається знайти нічого хорошого.

Все повернеться, але поступово, ви ж розумієте, це все вивозилося також довго, як повертається і в цьому немає нічого такого, просто зачекайте, а на час того, як вам зараз потреба вийшла, просто беріть і купуйте в інтернеті, я так раз спробував і думаю тепер замовлятиму тільки тут.

Раджу вам переглянути каталог дитячих бандажів https://www.medtechnika.com.ua/ua/dytiachi-bandazhi/ великий вибір товару, дійсно є що вибрати і купити, тому просто зайдіть, перегляньте все що є, оберіть те, що вам потрібно, замовте і отримайте, вартість товару буде дешевшою ніж зараз в місцевих аптеках.


Вы здесь » Клуб для любителей "Волги" » Куплю » Порадьте якісний дитячий бандаж


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz